PANDOMO® Loft

Betonové podlahy PANDOMO® Loft jsou inovovanou variantou podlahových stěrek PANDOMO® Floor. Díky své pevné a extrémně odolné struktuře jsou vhodné pro silně namáhané plochy – speciálně ve veřejných či průmyslových interiérech, ale oblíbené jsou i pro soukromé prostory.

Betonové podlahy Pandomo Loft

Materiál PANDOMO® Loft

Individuálně zabarvená tenkovrstvá stěrka Loft PANDOMO® K2 je po přípravě plochy nanášena na podklad stěrkováním, čímž vzniká její jedinečný rukopis. Klidné a rovné struktury se dosáhne druhou vrstvou, která je aplikována do ještě čerstvé plochy. PANDOMO® Loft nabízí nesčetné možnosti pro utváření výjimečných prostorových koncepcí a je tak vysoce moderní alternativou pro dlažbu a parkety – dech beroucí, individuální, nadčasová.

Povrchy PANDOMO® Loft

Systém PANDOMO® Loft disponuje výbornými vlastnostmi zpracování: mimo jiné umožňuje i velkoplošnou aplikaci minerálního povrchu ve velmi tenké vrstvě (cca. 2 milimetry). Odpadá tak například nutnost nastavování dveří apod.

Barva a struktura PANDOMO® Loft

Betonové podlahy PANDOMO® Loft nabízí nepřeberné množství barevných variací. Základní hmotu PANDOMO® lze pomocí barevných pigmentů naladit do požadované barvy, mohou být vytvářeny různé struktury, barevné plochy mohou být mezi sebou bezesparým způsobem spojovány. Do hmoty PANDOMO® lze integrovat i prvky jiných materiálů.

Barevný vzorník zde.

Vyzkoušejte si povrchy PANDOMO®:

PANDOMO® vizualizace (externí odkaz)


Technická data PANDOMO® Loft:

Technická dokumentaceKe stažení pro Vás:

Prohlášení o shodě

Brožura PANDOMO® Loft (DE, EN)

Brožura s barevným vzorníkem PANDOMO®